MenuBacciarellego 54

Architektura

Inwestycja charakteryzuje się niską intensywnością zabudowy, co pozwala na stworzenie większej przestrzeni rekreacyjnej oraz zapewnia prywatność mieszkańcom osiedla.

W skład osiedla wchodzą wielorodzinny budynek oraz wolnostojąca willa z dziewięcioma dodatkowymi lokalami. Budynek wielorodzinny posiada cztery klatki schodowe i znajdują się w nim 53 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest parking umiejscowiony pod powierzchnią działki oraz komórki rowerowe i lokatorskie.

Przestrzeń wspólna osiedla została objęta planem zagospodarowania przestrzennego, zakłada stworzenie placu zabaw oraz w przestrzeni wspólnej rekreacji w pełni wysposażnej w małą architekturę.

Osiedle łączy w sobie wolność, przestrzeń oraz samodzielność z nowoczesnością rozwiązań budowlanychAtrakcyjna zabudowa

Mieszkania

Wygodne mieszkania o wysokim standardzie z przestronnymi tarasami, balkonami lub ogródkami.

W ofercie znajduje się 62 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o wysokim standardzie. Lokale są ustawne i łatwe w urządzeniu. Składają się 2-,3-,4- pokojów, w ofercie znajdują się również 22 mieszkania dwupoziomowe dostępne od zewnątrz i od wewnątrz. Niezależnie od wielkości mieszkania kupujący ma pewność, że urządzi swoją przestrzeń według swoich potrzeb. Każdy z oferowanych lokali posiada prywatną przestrzeń w postaci przestrzennego balkonu, słonecznego tarasu lub przydomowego ogródka.

Zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalająca łączenie mieszkań sąsiadujących ze sobą, w celu uzyskania nowej, większej i atrakcyjniejszej przestrzeni.

Niezależnie od wielkości mieszkania kupujący ma pewność, że urządzi swoją przestrzeń według swoich potrzebMożliwość łączenia mieszkań

62 funkcjonalne mieszkania
Dwupoziomowe mieszkania dostępne od wewnątrz i od zewnątrz
Rozdzielenie strefy prywatnej i wspólnej mieszkania
Mieszkania o podwyższonym standardzie
Prywatna przestrzeń w postaci balkonu lub tarasu
Rozwiązania budowlane umożliwiają łączenie lokali
Mieszkanie typu studio
Przestronny salon z aneksem kuchennym
Łazienka w mieszkaniu typu studio
Dowolność i swoboda w kształtowaniu wnętrza
Mieszkania ustawne i łatwe w urządzeniu
Lokale przewietrzane

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.